Titles you rated
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
ResetRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0
Undead Murder FarceRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Tensou Sentai GoseigerRated ★ 0.5
Armored Saurus Season 1Rated ★ 5.0
Gank Your HeartRated ★ 4.0
Oh! My EmperorRated ★ 2.5
The UntamedRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0