Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0