Movies
Ratings
66
Ju-on: The CurseRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
House of SayuriRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5- Gridman UniverseRated ★ 5.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
TwistersRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5