Titles you rated
EuphoriaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 3.0
멱살 한번 잡힙시다Rated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
EliteRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Maid’s RevengeRated ★ 3.5
Lesson in LoveRated ★ 4.0
A Dream of SplendorRated ★ 1.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.0
YouRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5