Series
Ratings
97
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 3.0
Ultraman ArcRated ★ 3.5
FLCLRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.5- Artificial insect KABUTO BORG Victory by VictoryRated ★ 5.0
Kamen Rider DriveRated ★ 3.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.0
Ultraman Trigger: New Generation TigaRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.5
Osama Sentai Kingu-ojaRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Fuuto P.I.Rated ★ 4.0
Ultraman BlazarRated ★ 4.0
Pocket Monsters: Liko and Roy's DepartureRated ★ 3.5
Pokémon: The Arceus ChroniclesRated ★ 3.0
Pocket MonstersRated ★ 3.5
EchoRated ★ 3.5- トップをねらえ2!Rated ★ 3.0