Titles you rated
Accel WorldRated ★ 2.5- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 3.0
Beyond The BoundaryRated ★ 2.0- Squid Girl!?Rated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 1.5
GosickRated ★ 4.0- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 2.0
- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.5- A ChannelRated ★ 2.5
- Arcana FamigliaRated ★ 3.0
- Good Luck Girl!Rated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.5
- Fairy TailRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 3.0