Series
Ratings
88- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 3.5- BodyguardRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 3.0
Over the RainbowRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0