Movies
Ratings
266
The Lego MovieRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 2.5
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.5