Series
Ratings
12
Breaking BadRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
WWE: Unreal Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0