Titles you rated
- Whispering WaterRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Just For Meeting YouRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0- NoiseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0