Titles you rated
- EXchange Season 3Rated ★ 1.5
- EXchange Season 4Rated ★ 1.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 2.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0