Titles you rated
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 1.0
Girl From NowhereRated ★ 1.0
Alice in BorderlandRated ★ 1.5
Skip and LoaferRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 0.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 1.0
StrangerRated ★ 1.0
Resident PlaybookRated ★ 1.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 2.5
Pokémon ConciergeRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 0.5
Singles' InfernoRated ★ 4.0- Love Like a K-DramaRated ★ 1.0
LiveRated ★ 1.0
While You Were SleepingRated ★ 1.0