Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Princess LuluRated ★ 3.5- Hello, God!Rated ★ 2.5
Love TrulyRated ★ 3.5
One Fine DayRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 4.0
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.5
Spring WaltzRated ★ 4.0- Sad Love StoryRated ★ 3.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Love RainRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 3.5
- Lotus Flower FairyRated ★ 2.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0