Titles you rated
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Our MovieRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0