Titles you rated
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0