Series
Ratings
341
Love Deeply!Rated ★ 2.5
Depth of FieldRated ★ 4.0
Dare You to DeathRated ★ 4.0
Cosmetic Playlover Season 2Rated ★ 4.5- THE LONG GOODBYERated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 5.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 3.0
The VulturesRated ★ 3.0
AvalancheRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The JournalistRated ★ 4.0
Old RookieRated ★ 4.0
9-1-1: Lone StarRated ★ 5.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
10 Things I Want to Do Before I Turn 40Rated ★ 4.0
Ebi Datte Tai ga TsuritaiRated ★ 2.5
Happened to Join a Group of Cool Guys on a School TripRated ★ 4.5
Peach TrapRated ★ 4.0