Movies
Ratings
541
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
My Favorite Love StoryRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 0.5
ElioRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5