Titles you rated
Mask GirlRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0