Series
Ratings
91
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Twelve ForeverRated ★ 4.0- Taoist MeoteolRated ★ 4.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Kamisama Kiss OVARated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 4.0