Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5- Whispering WaterRated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Girls on topRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5
PoisonRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Small Town RivalsRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0