Titles you rated
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 2.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.0