Series
Ratings
78
Wonder ManRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Superman and LoisRated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Creature CommandosRated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone Wars the Final SeasonRated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 1.0
Transformers: War for Cybertron: KingdomRated ★ 3.0
Transformers: War for Cybertron: EarthriseRated ★ 2.5
Transformers: War for Cybertron: SiegeRated ★ 3.0