Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Fahrenheit 9/11Rated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.0
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
EverestRated ★ 4.0