Titles you rated
Self/lessRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
GreenhouseRated ★ 0.5
Because I Hate KoreaRated ★ 0.5
By the StreamRated ★ 0.5- Big SleepRated ★ 3.0
Concerning My DaughterRated ★ 0.5- CassiopeiaRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
The ChildeRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 2.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 0.5
ConfessionRated ★ 0.5
ForgottenRated ★ 3.0
Guns AkimboRated ★ 0.5
Due DateRated ★ 0.5
The HangoverRated ★ 0.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 0.5