Titles you rated
- DoubtRated ★ 3.5
PaybackRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- CasheroRated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
Dear XRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
S LineRated ★ 1.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 5.0