Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.5
It's What's InsideRated ★ 3.5
CommissionRated ★ 0.5
Bring Her BackRated ★ 2.0
The ClosetRated ★ 1.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
The PerfectionRated ★ 2.0
PielesRated ★ 1.0
HereticRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 1.0
HazeRated ★ 0.5
The Bridge CurseRated ★ 3.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 3.0