Movies
Ratings
122
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5