Series
Ratings
206
XO, Kitty Season 3Rated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 2.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 3.0