Movies
Ratings
630
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
MacheteRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Taste of TeaRated ★ 4.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5