Series
Ratings
301
Sonny BoyRated ★ 4.5
Under NinjaRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- 闘牌伝説 アカギRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
Me & RobocoRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 4.0
Komi Can't Communicate Season 2Rated ★ 4.0
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Kemono JihenRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0