Titles you rated
20th Century Boy and GirlRated ★ 5.0- The PeakRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 0.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5