Movies
Ratings
442
The DoubleRated ★ 3.5
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
The Zero TheoremRated ★ 2.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
The UntouchablesRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Soong SistersRated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 4.0
Action BoysRated ★ 4.0
Super Size MeRated ★ 2.5
Across the UniverseRated ★ 2.0
Oki's MovieRated ★ 2.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The BanquetRated ★ 2.0