Movies
Ratings
74
Love, RosieRated ★ 4.0
Something BorrowedRated ★ 3.5
Mean Girls 2Rated ★ 4.0
CluelessRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 4.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 4.0
Wedding CrashersRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
Grace of MonacoRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 5.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.5
Bride WarsRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.5