Series
Ratings
286
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Generation KillRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
SPEC: ZeroRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
Succession Season 4Rated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 5.0
Succession Season 2Rated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5