Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0