Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5