Movies
Ratings
24
Dear JohnRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Frog KingdomRated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.0
ButterRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0