Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0