Movies
Ratings
37
The IncrediblesRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
The Ugly TruthRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5