Titles you rated
Like a Dragon: YakuzaRated ★ 1.5
The Worst of EvilRated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
My Name Is EarlRated ★ 2.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Burn NoticeRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 3.5- Louie Season 1Rated ★ 3.0
ArrowRated ★ 1.5
24Rated ★ 2.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
The Office Season 3Rated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0