Movies
Ratings
209
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
HeroRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 1.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Midnight FMRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 0.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5