Series
Ratings
23
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Heroes RebornRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5- Bambino!Rated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
- The Lost RoomRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5