Movies
Ratings
1302
Silent FriendRated ★ 3.5
Tokyo MelodyRated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.5
Journey ThereRated ★ 2.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
EternityRated ★ 2.5
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 3.5- Oh, ValentineRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0- Mr. Kim Goes to the CinemaRated ★ 2.5
- Time of CinemaRated ★ 3.0
- Rei's Winter BreakRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.0
No Other LandRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 2.5