Series
Ratings
205
See You in My 19th LifeRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.5- 주관식당Rated ★ 4.5
Boyfriend on DemandRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
ConnectionRated ★ 4.0
The Escape of the Seven: War for survivalRated ★ 2.5
The Resurrection of the SevenRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0