Movies
Ratings
550
F1: The MovieRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 2.5
The First OmenRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5