Movies
Ratings
1321
Shin Kamen RiderRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
ColumbusRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Extraction 2Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 2.0