Movies
Ratings
112
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0