Series
Ratings
43
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
Slayers RevolutionRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5