Series
Ratings
89- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
Apple Cider VinegarRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 0.5
You Are What You Eat: A Twin ExperimentRated ★ 1.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Archive 81Rated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.0- 세계테마기행 - 정열속으로, 스페인 남부기행Rated ★ 3.5
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
- 세계테마기행 - 이베리아 반도의 유혹, 스페인Rated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0