Series
Ratings
121
New Journey to the West Season 8Rated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Zatsu Tabi -That's Journey-Rated ★ 3.5
EchoRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
What If...? Season 2Rated ★ 2.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 2.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
GlitchRated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5
BodyguardRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 2.5